رهنمایی و معلومات

قوانین و مقررات

مشتریان و استفاده کننده‌گان فروشگاه انترنتی وب‌دُکان!

لطفاً قبل از استفاده از خدمات وب‌سایت و هم‌چنان خدمات فروش آنلاین فروشگاه، قوانین ذیل را به‌طور دقیق مطالعه فرموده تا در جریان قوانین و مقررات و شیوه هم‌کاری قرار گیرید. پیشاپیش از حضور شما در وب‌دُکان متشکریم و آرزوی تجربه به یاد ماندنی را برای‌تان داریم.

قوانین عمومی:

 1. مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته‌بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نمایند.
 2. چنان‌چه بسته‌بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه‌خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع دهد.
 3. طبق قوانین فروشگاه، در سفارش‌های‌که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا، ابتدا لازم است که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور، مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس رسید تحویل ظاهری کالا را امضاء نماید.
 4. به دلیل مسائل فرهنگی و حفظ حریم خصوصی هم‌شهریان عزیز، تحویل سفارش‌ها می‌تواند درب ورودی منزل و یا جای مشخص دیگری که مشتری تعیین می‌کند باشد. مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش، می‌توانند آدرس ارسال بار را مکانی که دوست دارند محصول را تحویل بگیرند تعیین نمایند.
 5. در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیر این‌صورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می‌باشد.
 6. فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می‌باشد.
 7. در صورتی‌که کاربری نسبت به رعایت ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

محتوای سایت:

 1. فروشگاه حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله قیمت، اطلاعات فنی، عکس کالاها و مقالات) به کار می گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.
 2. فروشگاه خود را مجاز می‌داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام نماید.
 3. درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، فروشگاه این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می‌باشد.

تبلیغات در فروشگاه:

فروشگاه محتوای سایت‌های که قصد تبلیغات در سایت را دارند از نظر مغایرت با اصول و قوانین کشور مورد بررسی قرار می‌دهد اما صحت و سقم محتوا و خدمات آنها را مورد بررسی قرار نمی‌دهد و لذا هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوا و خدمات ارائه شده در این سایت ها را ندارد.

مسئولیت‌ها و تعهدات کاربران و مشتریان برای استفاده از سایت:

 1. هرگونه استفاده غیر متعارف، غیرمجاز و غیرقانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان‌های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
 2. کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن‌ها صورت می‌گیرد بر عهده آنان است.
 3. فروشگاه در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.

حق مالکیت مادی و معنوی:

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

اختیارات فروشگاه:

 1. فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می‌داند که نسبت به ایجاد تغییرات دل‌خواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست‌ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.
 2. فروشگاه در هر زمانی این اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.

سایت وب‌دُکان به‌جز آدرس  www.web2kaan.com و صفحه فیسبوک www.facebook.com/web2kaan هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتی‌که سایت به‌خواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به‌صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد، لذا در مقابل زیان‌های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام وب‌دُکان استفاده نموده باشند، پاسخ‌گو نه‌خواهد بود.

1 دیدگاه در “قوانین و مقررات

دیدگاهتان را بنویسید