اولین فروشگاه انترنتی معیاری

داستان شروع و فعالیت ما از ابتدا تا به اینجا

شروع فعالیت: از 3 ژون 2017 میلادی

در مورد فروشگاه انترنتی وب دُکان

“ما اعتبار مشتریان را ذره ذره جمع میکنیم، زیرا ما همچون کمپنی های چند ملیون دالری در کشور نیستیم که بر تخت سرمایه مان تکیه زده و بر شانه ی مشتری بتازیم. جلب اعتماد مشتریان و مشتری مداری با ارایه خدمات معیاری مهمترین هدف ما میباشد. مشتریان با اعتماد به ما، دیدگاه و ماموریت ما به ما اعتبار می بخشند و ما هرگز این را فراموش نخواهیم کرد.”

وب دُکان اولین فروشگاه آنلاین با سیستم حمل و نقل رایگان در ولایت هرات بوده که هموطنان عزیز میتوانند محصولات متنوع و کاربردی را با سهولت خریداری نموده و بعد از دریافت محصول مبلغ تحویلی را با اطمینان بپردازند.

وب دکان در 3 ژون 2017 مطابق به 13.03.1396 به عنوان یک استارت اپ نو پا در حیطه تجارت الکترونیک بنیان گذاری شد. هدف وب دُکان معرفی تجارت الکترونیک بخصوص فروشگاه آنلاین به شهروندان عزیز و جلب اعتماد مشتریان توسط یک تجربه خوب از خریدشان میباشد. برای ایجاد یک تجربه خوب وب دکان همواره سعی نموده تا خدمات پشتیبانی برتر، کیفیت مرغوب کالا و قیمت مناسب را برای خریداران محترم ارایه نماید.

 

وب دکان با تجربه بیش از دو ساله فروش آنلاین، به یکی از معتبر ترین و معیاری ترین فروشگاه های انترنتی در سطح ولایت هرات تبدیل شده است و عنقریب ساحه فعالیت خود را در ولایات دیگر نیز گسترش خواهد داد.

خدمات ارسال رایگان و سریع، خدمات پشتیبانی عالی، کیفیت خوب کالا و ضمانت برگشت کالا، مهمترین مشخصه های فعالیت وب دکان را تشکیل میدهند.

برای رسیدن به نقطه مورد نظر و تبدیل شدن به یک کمپنی موفق و قابل اعتبار، برنامه های طولانی در دستور کار قرار دارند. با وجودیکه تمرکز اصلی یک تجارت الکترونیک باید خدمات اصلی وی و ارایه معیاری این خدمات باشد، یکی از مهمترین مشخصه ها در این زمینه نو آوری و خلاقیت میباشد که سعی بر این است تا همه روزه به این مهم توجه گردد.

دیدگاه و ماموریت

دیدگاه:  عام ساختن استفاده تکنولوجی مدرن و استفاده از مزیت های تکنولوجی نه تنها در تجارت الکترونیک و خرید انترنتی بلکه در تمام قسمت های زندگی روزمره

ماموریت:  ایجاد، رشد و عام ساختن خرید و فروش انترنتی

One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin. He lay on his armour-like back, and if he lifted his head a little he could see his brown belly, slightly domed and divided by arches into stiff His room, a proper human room although a little too smalls.

ما به راه اندازی فروش آنلاین در افغانستان باور داریم

دسته بندی های محصولات وب دکان در حال حاضر لوازم الکترونیکی، لوازم خانه و محصولات کاربردی کمیاب میباشند. با گستردگی که این دسته بندی ها دارند، هنوز هم همه روزه به این دسته بندی ها محصولات اضافه میشود و در کنار آن کار روی اضافه نمودن دسته بندی های جدید ادامه دارد. قرار است بزودی دسته بندی جدید محصولات در قسمت لوازم بهداشتی و آرایشی نیز به محصولات وب دکان اضافه گردد.

بیشتر از

2500 مشتریان راضی

بیشتر از

1200 قلم محصول

بیشتر از

15 عرضه کننده

بیشتر از

2000 دانلود اپلکشن

نظریات مشتریان

 

XTEMOS IS A CREATIVE DESIGN AGENCY

Our Presentation

I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents. I should be incapable of drawing a single.

Our company history and facts

Design & development process demonstration