برای استفاده از سهولت خرید آنلاین در ویب دُکان شما باید حساب کاربری ایجاد کنید تا مشخصاتی چون آدرس و شماره تلفن خود را درج نمایید. این کار کمتر از دو دقیقه وقت شما را خواهد گرفت زیرا ما فرم ثبت را بشکل بسیار آسان و راحت طراحی نمودیم.

 

  1. وارد وبسایت web2kaan.com شده و از نوار بالای صفحه روی کلید “ایجاد حساب” در سمت چپ کلیک نمایید. ( درصورت استفاده از موبایل از منوی سمت راست به “حساب کاربری” بروید. یا هم گزینه “ثبت نام” در صفحه اول را کلیک نمایید.)

 

  1. آدرس ایمیل و پسورد خود را وارد نمایید. و روی “عضویت” کلیک نمایید.

 

  1. با مشاهده نمودن تصویر زیر شما موفقانه حساب خود را ایجاد نمودید. طوریکه مشاهده می کنید شما میتوانید شفارشات، جزییات حساب و آدرس خود را در این قسمت ویرایش و مدیریت نمایید.

     ۴٫ برای انجام خرید باید مشخصات آدرس و شماره تماس را وارد نمایید. (در صورت دلخواه میتوانید جزییات حساب خویش را نیز تغیر دهید. روی “آدرس ها” کلیک نموده و بعدا تحت “آدرس صورتحساب” روی “ویرایش” کلیک نمایید.

 

  1. مشخصات خود را در فرم ذیل بصورت دقیق وارد نمایید. در اخیر روی “ذخیره آدرس” کلیک نمایید.

نکته: پر نمودن گزینه هایی که با ستاره سرخ مشخص شده اند الزامی اند.

نکته: در قسمت کد پستی ۳۰۰۴ بنویسید.

نکته: شماره تماس و آدرس خویش را به درستی و با جزئیات وارد نموده زیرا قبل از ارسال و در موقع ارسال محصول برای شما تماس گرفته خواهد شد.

تبریک! شما موفقانه حساب خود را ساخته و مشخصات خود را وارد نمودید. حالا میتوانید از خرید آنلاین لذت ببرید.

در صورتیکه میخواهید مشخصات خصوصی از قبیل اسم، تخلص یا پسورد حساب خویش را تغیر دهید، میتوانید از گزینه “جزییات حساب” استفاده نمایید.