قوانین و مقررات سیستم کسب درآمد وب دکان برای

قبل از هرگونه استفاده از خدمات و از سیستم همکاری در فروش، لطف نموده قوانین همکاری را مطالعه نمایید و تنها در صورتی که این قوانین را قبول دارید، از این خدمات استفاده نمایید.

  1. سیستم کسب درآمد وب دکان به اشخاصیکه در سایت حساب باز کرده اند قابلیت تبدیل شدن به یک بازاریاب را برای کسب درآمد از به اشتراک گاشتن محصولات وب دکان میدهد. کسانی که از این قابلیت مخواهند استفاده نمایند باید مطابق شرایط و قوانین ذکر شده عمل نمایند.
  2. بازاریاب ها نباید به هیچ عنوان در بازاریابی خود از برند وب دکان استفاده گمراه کننده انجام بدهند و خود را به حیث وب دکان، نماینده، شریک و یا کارمند وب دکان معرفی نمایند. در صورت مشاهده چنین وضعیتی، حساب بازاریاب مسدود شده و از سیستم حذف خواهد شد.
  3. تصویر و برند وب دکان نزد شهروندان بسیار مهم میباشد، لذا استفاده از شیوه های بازاریابی بر اساس اسپم ویا استفاده سو که منجر به اذیت کاربران انترنت و فضای مجازی شود برای وب دکان قابل قبول نبوده، در صورت مشاهده چنین وضعیتی، اولا به بازاریاب اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب وی مسدود خواهد شد.
  4. بازاریاب نیازی به انجام خدمات مشتریان نداشته و در صورتی که مشتریان درقسمت معرفی، مشخصات و یا تخفیف محصول با وی در تماس می شوند، باید از آنها بخواهد تا با وب دکان تماس بگیرند. وی نمیتواند به عوض وب دکان معلومات ارایه نموده و یا خدمات مشتریان انجام دهد. (لازم به ذکر است که در صورتی که مشتری بعد از کسب معلومات از خدمات مشتریان تصمیم به خرید بگیرید، خرید وی شامل فعالیت بازاریاب خواهد شد.)
  5. در سیستم هر ارجاعی که اتفاق بیافتد موفق نیست، بنا بر دلایل مختلف، مانند برگشتی محصول توسط مشتری، مستردی محصول و یا موارد دیگر، یک ارجاع امکان دارد که از طرف مدیریت تایید نشده و جز عاید حساب نگردد.
  6. مبلغ یک ارجاع موفق زمانی به حساب بازاریاب افزوده خواهد شد که مشتری محصول را تحویل گرفته و پول را تسلیم وب دکان کرده باشد.
  7. تمام محصولات در وب دکان شامل سیستم کسب درآمد نیستند، بنا بر این بازاریاب اذعان میدارد که تنها از محصولاتی کمیشن اخذ خواهد کرد که در لیست مشخص سیستم بازاریابی قراردارند.
  8. آمار سیستم کسب درآمد گاهی بنا بر مشکلات فنی، امکان دارد درست نباشند، یعنی برای محصولاتی که شامل لیست کسب درآمد نیستند هم، برای بازاریاب در آمد وضع نمایند، که این موضوع بطور دستی و با دقت توسط تیم مدیریت بررسی خواهد شد و صرفا مبلغ کمیشن برای محصولاتی پرداخت خواهد شد که شامل لیست بازاریابی می باشند.
  9. حد اقل مبلغی که بازاریابی میتواند برداشت نماید 1000 افغانی می باشد. قبل از اینکه به این مبلغ دستیابد، نمیتواند درخواست ارسال وجه نماید.
  10. وب دکان این حق را برای خود محفوظ می‌داند که بر اساس شرایطی که خود تشخیص می دهد، در هر زمان که لازم بداند اقدام به انجام تغییرات لازم و یا حذف سیستم همکاری در فروش نماید. بدیهیست که هر زمان چنین تصمیمی گرفته شود، کلیه تسویه حساب ها تا آن زمان مانند قوانین گذشته انجام خواهند گرفت.

چنانچه به شرایط فوق موافق هستید و تمایل دارید وارد دنیای بازاریابی حرفه ای شوید و کسب درآمد خوبی داشته باشید، ثبت نام کنید