هدف عمده وب دکان رقم زدن یک تجربه خرید آسان و راحت از طریق انترنت برای هموطنان عزیز می‌باشد. تمام سعی ما بر این است که رضایت‌مندی مشتریان را در راستای تحویل سفارشات و خدمات جلب نماییم. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که نیاز به خدمات پشتیبانی بیشتر و یا نیاز به بازگرداندن کالا داشته باشند.

نکات عمده و شرایط ذیل در قسمت بازگرداندن کالا قرار زیر اند:

۱: بعد از خرید محصول الی مدت بیست و چهار ساعت در صورت پسند نکردن اجناس مشتریان عزیز می‌توانند اجناس را برگشت دهند.

۲: در صورت انصراف از خرید بعد از رویت محصول در حضور کارمند وب‌دکان، مشتریان محترم باید مبلغ ۵۰ افغانی هزینه انتقال را بپردازند.

۳: اگر بعد از ترک کارمند وب‌دکان تصمیم به بازگرداندن محصول گرفته شود، مشتریان محترم باید مبلغ ۱۰۰ افغانی هزینه انتقال را بپردازند.

۴: بعضی از محصولات که دارای شرایط خاص مثل پلمب‌ کارتن، پلاستیک و یا لایه‌ی محافظ بسته بندی می‌باشند، فقط در صورت از بین نرفتن لایه و باز نشدن کارتن مسترد میشوند، حتی اگر از کالا استفاده هم نشده باشد.

نوت: در صورت آسیب دیدگی محصول بخاطر حمل و نقل: موقع تحویل محصول، مشتریان محترم باید درحضور کارمند وب دکان محصول را از نگاه ظاهری بررسی نموده و اگر محصول ضربه‌خوردگی و یا آسیب‌دیدگی ظاهری داشته باشد تحویل نگرفته و به وب دکان اطلاع دهند.